Pierwsze trofeum w historii Sparty!

Debiutując w Halowej Lidze Piłki Nożnej organizowanej przez MOSiR Łańcut Sparta osiągnęła imponujące wyniki pokonując takie potęgi jak Arka Albigowa, Wola Dalsza czy Bispol. Wszystkie wygrane odniesione zostały w iście spartańskim, ofensywnym, prymitywnym stylu opartym na agresji, sile fizycznej i kondycji. Tytuł mistrzowski został okraszony zdobyciem przez naszego zawodnika tytułu króla strzelców - Andrzej Kijanka w 9 meczach zdobył 31 bramek i był jedynym Spartaninem który zamiast masy i agresji swój styl oparł na technice, instynkcie strzeleckim oraz przebiegłości pod bramką rywali. Również statułetka dla najlepszego piłkarza rozgrywek przypadła członkowi naszej ekipy, zgarnął ją Paweł Krajewski.

Drużyne stworzyli (w kolejności alfabetycznej) :

Wojciech Deć

Mariusz Filip